Juniorzy Brzozovii Brzozów - strona nieoficjalna

Iskra Przysietnica   Brzozovia MOSIR Brzozów

2013-05-04, 12:00

Czas spotkania: 90 min.

Dzisiaj na stadionie w Przysietnicy zostały rozegrane DerBBy Juniorów Iskra vs Zovia.

Nasza drużyna przyjechała do Przysietnicy w 14 osobowym składzie:

Pierwsza 11-nastka: Sokalski-H.Kędra-Bednarz-Zdziarski-T.Lasek-Włodek-M.Kędra-K.Lasek-Sawicki-Bryś-Zajdel

Ławka rezerwowych: Kusiński-Cwynar-Piątek

Rozpoczynamy mecz.. Początek nerwowy, gospodarze grają pressingiem...Około 10 minut "badania" przeciwnika i zaczęły się mocne ataki, Kilka nieudanych wrzutek Iskry w nasze pole karne. Około 15 minuta meczu, piłka grana do zawodnika Iskry z prawej strony boiska, Mariusz Kędra wyprzedza przeciwnika i zagrywa dokładną piłkę do Daniela Brysia, który znajdując się przed polem karnym uderza na bramkę i... GOOOLL !!! Piękne uderzenie, wychodzimy na prowadzenie, nasza drużyna pełna motywacji i przedewszsykim skupienia. Zovia mocno atakuje, siedzimy na gospodarzach, którzy bezradni próbują atakować wrzucając piłkę przed pole karne.Atakujemy z lewej strony boiska Daniel Bryś zagrywa piłkę na 20 metr do Kuby Laska, który decyduje się na strzał z pierwszej piłki... słupek !!! cóż za pech.. Około 30 minuta spotkania, rzut wolny dla Iskry. Piłka z lewej strony boiska, mocna wrzutka w nasze pole karne, wybicie głową.. mieszanina przed polem karnym, obrońca Zovii niedokładnie wybija piłkę, którą przejmuje zawodnik Iskry, Około 20 metrów do bramki, rywal decyduje się na uderzenie na bramkę, strzela.. i Goool.. Mocny, dobry strzał pod poprzeczkę i remis. Nasi zawodnicy się nie poddają.. Kilka minut przed końcem pierwszej połowy, WŁODI decyduje się na strzał z 30 metrów, mocne uderzenie... wszyscy widzą piłkę w siatce, jednak ta ląduje tuż nad poprzeczką... Brak szczęścia dla naszej drużyny.. Kilka minut później sędzia odgwizduje koniec pierwszej połowy. Przewaga naszej drużyny nad Iskrą jest dość znaczna, radzimy sobie w środku pola i obronie, trochę gorzej z wykończeniem akcji. Pare motywujących słów od trenera i wychodzimy na drugą połowę.

Gramy.. od razu gramy pressingiem, a rywal się gubi.. rozgrywamy naprawde dobry mecz. W ciągu 10 minut kilka rzutów wolnych dla naszej drużyny, kilka dobrych wrzutek HUBERCIKA w pole karne, aż jedna z nich kończy się bramką dla nas !! Prawa strona, Hubert mocno wrzuca w pole karne, piłka mija zawodników, aż dochodzi do zamykającego Daniela Brysia, który pakuje piłkę do siatki !!! Iskra rusza do ataku, nasza drużyna trochę siadła co stra się wykorzystać drużyna gospodarzy.. Wiele ataków a lewej strony boiska, jeden z nich mało się nie skończył bramką, jednak czujnie interweniuje Kamil Sokalski. Zmiana w naszej drużynie, boisko opuszcza Mariusz Kędra, w jego miejsce wchodzi Maciek Cwynar. Atakujemy lewą stroną, przerzut piłki na prawą stronę, jednak gospodarze przejmują to dogranie i wyprowadzają kontratak, szybka wrzutka do przodu, napastnik Iskry przedziera się środkiem boiska, zbiegając powoli na prawą stronę, będąc przed polem karnym postanawia się uderzyć, dobrze przymierzył i celnym strzałem tuż obok słupka zdobył wyrównanie. Gospodarze wykorzystali słabsze minuty naszej drużyny i zdołali wyrównać, jednak nie poddajemy się... Trener przeprowadza zmianę, za Konrada Zajdla wchodzi Adam Kusiński. Kilka minut później bo około w 93 minucie kolejna wrzutka HUBERCIKA w pole karne, obrońcy Iskry wybijają piłkę, która znów przejmuje HUBERCIK, który wbiega w pole karne i dogrywa idealną piłkę na 3 metr do Adama Kusińskiego, który dostawia nogę, a piłka przelatuje tuż nad poprzeczką !!!! Niewiarygodne, chyba każdy oglądający widział już piłkę w siatce, jednak niestety pech chciał, aby ta przeleciała nad bramką... Szkoda, że KUSIN zmarnował tą wspaniałą okazję na wygranie tego meczu, jednak nie mamy mu za złe, graliśmy do końca i to się opłacało. Sędzia po tej akcji kończy spotkanie.

Remis w derbach z Iskrą jest dobry, jednak jest wielki niedosyt, gdyż mogliśmy wygrać to spotkanie, graliśmy lepiej od rywala. W najbliższą środę jedziemy do Iwonicza, aby rozegrać załegły mecz.

Brzozovia Brzozów 1953 !!!

herb Brzozovia MOSIR Brzozów Informacje o kadrze Brzozovia MOSIR Brzozów

1. Kamil Sokalski "SOKO"
2. Marcin Zdziarski "ZDZIARA"
3. Hubert Kędra "HUBERCIK"
4. Mateusz Bednarz "BEN"
5. Bartek Włodek "WŁODI" kapitan
6. Kuba Lasek "BUNIO"
7. Mariusz Kędra  zmiana 75" Maciek Cwynar
8. Jarek Sawicki "JARO"
9. Konrad Zajdel   zmiana 85" Adam Kusiński
10. Tomek Lasek
11. Daniel Bryś "BRYSIU" bramka bramka

Oceny zawodników »

herb Brzozovia MOSIR Brzozów Prezentacja graficzna składu drużyny Brzozovia MOSIR Brzozów

Kamil Sokalski "SOKO"
Marcin Zdziarski "ZDZIARA"
Hubert Kędra "HUBERCIK"
Mateusz Bednarz "BEN"
zmiana
Konrad Zajdel
Adam Kusiński
Bartek Włodek "WŁODI"
Kuba Lasek "BUNIO"
zmiana
Mariusz Kędra
Maciek Cwynar
Jarek Sawicki "JARO"
Tomek Lasek
Daniel Bryś "BRYSIU"

Komentarzy [1]

autor: ~anonim 2013-05-04 16:44:01

avatar głupi mecz

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Brzozovia MOSIR BrzozówPiastovia Miejsce Piastowe
Brzozovia MOSIR Brzozów   Piastovia Miejsce Piastowe
2015-09-01, 15:00:00

Statystyki przedmeczowe »